Philadelphia Kamyon Kazaları Avukatı

Kamyon kazaları; tır, treyler, damperli kamyon, kargo kamyonu ve diğer ticari araçları kapsar, istatistiksel olarak araba kazalarının 3 misli ciddi yaralanmalara ve ölümlere yol açıyor. Neden? Bu kamyonların büyüklüğü, ağırlığı ve hızları bu kazaların şiddetinde en önemli etken. Kamyon kazalarının doğası ve ciddi yaralanmaları içermesi, haklarınızı koruyacak bir Philadelphia kamyon kazası avukatı ile konuşmanızı son derece önemli kılıyor.

Kamyon Kazası İle Yolcu Aracı Kazası Arasındaki Farklar

Her iki kaza tipi de yaralanmalara sebep olurken, kamyon kazalarını düzenleyen hukuki düzenlemeler ve kurallar yolcu aracı kazalarından tamamen farklıdır. Bunun anlamı kamyon kazasına ait tipik meseleler, yolcu araçları kazalarında uygulanmaz. Ayrıca bütün kamyon taşımacılığı sektörünü ilgilendiren mevcut Federal yasa ve düzenlemeler, diğer araç kazalarında uygulanmaz. Hatta kamyon kazaları  daha da komplike bir hal aldı, çünkü genellikle büyük şirketleri ve diğer bir çok tarafı içeriyor. İşçi sigortasıyla ilgili hukuki meseler ve davanın başka bir eyalette halledilmesini gerektirebilir. Çoğu zaman kazaya sebebiyet veren unsurların ve sorumlu tarafların belirlenebilmesi için, bir uzman tarafından kazanın yeniden canlandırılması gerekir.

Üstesinden geldiğimiz spesifik kamyon kazası tipleri

  • Tır-treyler kazaları – Bu tip kazalar gördüğümüz en kötü yaralanmalara sebep oluyor, bu kazalarda sorumluluğu belirleyebilmek için kazaya sebebiyet veren bütün taraflardan para kopartabilmek için gerekli işin araştırma ayağını da yapabilecek bir kamyon kazası avukatına ihtiyacınız olacak.
  • Ticari Araç Kazaları – Bu tip araçlar her gün Philadelphia sokaklarında gördüğümüz tipten araçlar olup, şehir içi taşıma kamyonları, iş minibusleri, kargo kamyonları ve diğerlerini kapsıyor. Bu ticari araç şoförleri araçlarını güvenli bir şekilde sürmek için uygun eğitimleri almış kişiler olmalı, çoğunlukla bu eğitimlerde eksiklikler oluyor.
  • Okul otobüsü kazaları – Her ne kadar kamyon değillerse de, bu büyük sarı otobüsler diğer sürücü ve taşıdıkları yolculara zarar verecek kazalara sebep olabilirler. Bu otobüslerin bir çoğu modern olmayan teknolojiye sahip ve yollarda tehlike teşkil ediyorlar.
  • Çöp kamyonu kazaları – Philadelphia’da bu canavar büyüklüğünde kamyonlar son derece gerekli bir seytan, büyüklükleri, ağırlıklıları ve sürekli duraklama yapmaları (çoğu zaman yoldaki diğerlerini dikkate almaksızın) bir kaza halinde ciddi yaralanmalara yol açabiliyorlar.

Bir Kamyon Kazası Avukatı İle Ne zaman Görüşmelisiniz?

Derhal! Kamyon kazası davaları son derece komplike davalar, KaplunMarx’daki kamyon kazası avukatları ile konuşmanızın önemini yeterince vurgulamak mümkün değil. Bir kamyon kazasından sonra soruşturmacılar, sigorta şirketi temsilcileri ve benzerleri size sürekli arayacaklar. – BİZLE KONUŞMADAN ÖNCE HİÇ BİRİYLE KONUŞMAYIN!

Avukatınız olarak, KaplunMarx , sigorta şirketlerine karşı mücadelenizi verecek ve gerek mahkeme’de gerek mahkeme dışı MÜMKÜN OLAN EN YÜKSEK TAZMİNATI almanızı temin edecektir.

Neden Sizin İçin Doğru Hukuk Firmasıyız:

  • Bilgi KaplanMarx’daki Kişisel Zarar Tazminat Avukatları engin hukuk ve her türlü sigorta şirketleri kurnazlıkları bilgisine sahiptir, davanızda en fazla parayı almak için tecrübemizi kullanıyoruz..
  • Kişisel Servis – Avukatınızla görüşün, yardımcısıyla değil; Her zaman şahsen davanızla ilgili konuşmak ve sorularınızı cevaplamak için buradayız..
  • Sonuçlar – KaplunMarx’daki avukatlar olarak kişisel zarar tazminat müvekkillerimiz için Milyonlarca $$$ kazandık, sonuç olarak kaza mağduru müvekkillerimiz için en fazla parayı almak peşindeyiz, müvekillerimizin hakkımızda söylediklerini kendiniz inceleyebilirsiniz.

Pennsylvania and New Jersey’deki kamyon kazası mağdurlarına  24/7 yardım ediyoruz, size yardım için her zaman buradayız.

İletişim detayları için burayı tıklayınız

KaplunMarx Philadelphia Kişisel Zarar Tazminat Avukatları