Philadelphia Köpek Isırması Avukatı

Pennsylvania’da, eğer bir köpek daha önce kimseyi ısırmamışsa, bu eyaletin köpek ısırması ile ilgili kanunları yaralanmanın şiddetine göre iki farklı çözüm sunmaktadır. Yaralanmalar ciddi veya ciddi olmayan olmak üzere ikiye ayrılmıştır.

CİDDİ YARALANMA “çoklu dikiş veya kozmetik ameliyat gerektiren kemik kırılması veya güzellik bozucu sakatlanmalara yol açan herhangi bir fiziksel yaralanmadır.” Yine de, Pennsylvania ciddi yaralanmaların olduğu veya köpeğin daha önce tehlikeli davranışlarda bulunmuş olması durumunda tüm zararlar için katı yükümlükler uygulamaktadır. Pennsylvania ayrıca köpek ısırması durumunda köpeğin veya sahibinin hatası olmaması durumunda dahi hastane masrafları için katı yükümlükler getirmektedir.

Diğer köpek ısırması kaza davalarında, mağdurlar köpek sahibinin ihmalkar veya hayvan kontrol yasalarını ihlal etmesi durumunda tam tazminat kazanabilmektedir. Köpek ısırma kazası mağdurlarının iyileşme masrafları genellikle sorumlu parti ev sahipleri veya kiracı sigortası kapsamı içindedir. Köpek ısırması ile ilgili burada birçok bilgi yer almaktadır, fakat yasal haklarınızı korumanın en iyi yolu kimseyle konuşmadan ve özellikle herhangi bir belgeyi imzalamadan önce KaplunMarx Philadelphia Köpek Isırması Avukatları ile konuşmaktır.

KaplunMarx’ın size yardım etmesine izin verin ve unutmayın, biz davanızı kazanana kadar ÖDEME YAPMANIZA GEREK YOKTUR

Isırıldınız. Şimdi ne olacak?

İlk ve en önemli olarak tıbbi yardım alın, bunun içinde kuduz testi yaptırmak da yer almaktadır, sonrasında sigorta şirketleri ile mücadele edebilecek bir avukatı arayın. Çoğu zaman köpek sahibi ev sahibi sigorta poliçesi kapsamındadır, fakat her durum diğerinden farklıdır ve yaralanmanızdan sorumlu diğer partiler (ve onların sigorta şirketleri) yer alabilmektedir. Proses oldukça yorucu olabilmekte ve size mümkün olduğunca az miktarı vermek isteyen durumdan istifade etmek isteyen sigorta şirketleri bulunmaktadır. Yapabileceğiniz en iyi şey bize yani köpek ısırması sonucu oluşan yaramalarda kapsamlı tecrübeye sahip KaplunMarx  avukatlarını aramaktır ve biz sizin hak ettiğiniz tazminatı almak için çabalayacağız.

Köpek Isırması Durumunda Hatırlanması Gerekenler

Köpek ısırması kazaları sıklıkla uzun zaman süren engelleyici yaralanmalara yol açmaktadır. Bir köpek ısırmasını değerlendirirken, KaplunMarx Philadelphia Köpek Isırması Avukatları 3 adet anahtar hususa dikkat ederler:

  • Hastane Masrafları, bakım maliyeti, ameliyat vb.
  • Köpek ısırması yaralanmasının kalıcılığı (örneğin yara izi, plastik cerrahi vb.)
  • Yaralanan kişide ağrı ve acı

KAYBETMEYİN. Mümükün olduğunca hızlı şekilde bir avukatla konuşun. Kanıt ve tanıklar bulunmalı ve kayıt altına alınmalıdır aksi takdirde ortadan kaybolabilirler.

KaplunMarx Avukatları köpek ısırması davalarına Pennsylvania boyunca bakmaktadırlar, buna New Jersey’e kadar olan alandaki Philadelphia, Montgomery County, Delaware County, Bucks County, Chester County dahildir.

Neden Sizin için Doğru Hukuk Firmasıyız:

 

  • Kişisel Hizmet – Avukatınızla konuşan, bir asistanla değil; biz her zaman kişisel olarak davanızın üzerinden geçmeye ve tüm sorularınızı cevaplamaya hazırız.
  • Bilgi – KaplunMarx Kişisel Yaralanma Avukatları yasa hakkında ve sigorta şirketlerinin kandırmacalarına dair geniş bilgiye sahiptir, deneyimimizi davanızdan mümkün olan en fazla miktar parayı alabilmeniz için kullanmaktayız.

 

Otobüs Kazası mağdurlarına Pennsylvania ve New Jersey boyunca 7/24 yardımcı oluyoruz, biz her zaman yardım için yanınızdayız.

İletişim Bilgileri için Buraya Tıklayınız