Bisiklet binmek doğadan zevk almanın ve eksersiz yapmanın mükemmel bir yolu ve giderek popular olan bir işe gidip gelme metodu.  Ne yazık ki, daha çok insan bisiklete bindikçe, daha çok kazalar ve yaralanmalar oluyor. Valilikler Karayolları Güvenlik Kuruluşu’nun raporuna göre son yıllarda bisiklet kazası ölümlerinde, diğer motorlu araç ölümlü kazalarında düşme olmasına rağmen, %16 bir artış var. Maalesef, bisiklet kazaları hergün oluyor ve çoğu ciddi  sakatlıklar , hatta ölümle sonuçlanıyor. Eğer siz ya da bildiğiniz biri bisiklet kazasında bulunduysa,  tıbbi bakımınızı ayarladıktan sonra makul olarak yapmanız gereken en önemli şey , bize, Philadelphia Bisiklet Kazası Avukatlarına başvurmanız.

Bırakın KaplanMarx yardım etsin, ve unutmayın davanızı kazanıncaya kadar HİÇ BİR ŞEY ÖDEMEYECEKSİNİZ

Kimin Suçu?

Bisiklet kazalarında sorumluluğun tespiti kompleks bir konu. Kazaya kimin sebebiyet verdiğini, tıbbi tedbirler, sigorta detayları ve kaza sebebiyle ortaya çıkan sayısız faktörleri saptamamız gerekmektedir. Her bisiklet kazası kendine özgüdür ve incelememiz; kaza mahallinin titizlikle araştırılması, şahitlerle mülakat, polis raporlarının elde edilmesi ve kazanın yeniden canlandırılması uzmanlarınının ve en iyi neticeyi almak üzere gerekli herşeyin kullanılmasını içerir.

Hatırlanması gerekli önemli bir nokta, Pennsylvania’da bisiklet araç olarak sınıflandırılmıştır.; bunun anlamı bisiklet kullananlar da, motorlu araç kullananlar gibi, hak ve sorumluluklara sahiptirler. Bisiklet sürücüleri trafik işaretlerine ve levhalarına uymak zorundadırlar, ve evet, siz de kırmızı ışıkta durmak ve yayalara yol vermek zorundasınız -davanızda kazada suçlunun belirlenmesine çalışırken önem kazanır.

Haklarınızı Koruyun

Bisikletin karıştığı bir kazadan sonra,  ilgili bir çok sigorta şirketinin telefonlarıyla karşılacaksınız. İddianızı maksimize etmenizi temin etmek için,  önce bir avukatla konuşmadan sigorta şirketleriyle görüşmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.  Sizin sigorta şirketiniz olsun ya da olmasın, sigorta şirketi her zaman kendi yararına çalışacaktır; bisiklet kazasından sonra insanlar çoğunlukla şaşkınlık içinde ve savunmaları düşük ve avantaj sağlanabilecek durumdadır, sigorta şirketleri de bunu biliyorlar.

Bir bisiklet kazasından sonra Sigorta Şirketinize asla hiçbir şey söylemeyin ve hiç bir belge imzalamayın.  HER ZAMAN İLK ÖNCE BİR AVUKATLA KONUŞUN!

Hangi Haklara Sahipsiniz?

Bisiklet kazası mağdurları başkasının ihmali sonucu uğradıkları bütün finansal zararın tazminine hak kazanırlar. Bu sebeple aşağıdaki parasal tazminatları almaya hak kazanabilirsiniz:

 • Bütün tıbbi masraflar; acil ve devam eden tedavi masrafları
 • Ücret kaybı; kaza sebebiyle işten ayrı kalınan zaman için.
 • Para kazanma kapasitesinde meydana gelen azalma; bisiklet kazası sebebiyle çalışabilme imkanınızı kısıtlayan sebeplerle
 • Acı ve ızdırap zararları; fiziksel ve duygusal sıkıntılar.
 • Ölüme Sebebiyet tazminatı cenaze masrafları ve ücret kaybına ek olarak kaybedilen maddi ve manevi destek için tazminatı da içerebilir.

Bu tazminat Mahkeme’de veya müzakere neticesi mahkeme dışı uzlaşma/anlaşma sonucu alınabilir. Philadelphia kaza talepleri bazen mahkeme dışı uzlaşma ile sonuçlanabiliyor, ama dava/duruşma avukatları olarak biz her zaman, talebinizi en iyi müzakere edebilme imkanı verebilecek, mahkemeye gitmeye hazırız. Sigorta şirketleri her zaman mağdurları hakettiklerinden az bir tazminatı kabul etmeye zorluyorlar, ifadeniz kayıt altına alındıktan veya talebinizde uzlaştıktan sonra değiştirmeniz mümkün olmaz.

Avukatınız olarak, KaplunMarx , sigorta şirketlerine karşı mücadelenizi verecek ve gerek mahkeme’de gerek mahkeme dışı MÜMKÜN OLAN EN YÜKSEK TAZMİNATI almanızı temin edecektir.

Bisiklet Kazasından Ne Kadar Zaman Sonra Avukatı Aramalısınız?

İşin basit gerçeği,  bisiklet kazasından sonra zaman sizin düşmanınız.  Tekerlek izleri gibi kaza mahallindeki deliller zamanla silinebilir, kaza mahallindeki varsa videoların üstüne yeni kayıtlar yapılabilir veya video kayıtları bulunamayabilir, şahitler olayları unutabilir veya şahitleri bulmak mümkün olmayabilir, ve sigorta şirketleri her zaman kayıt altına aldıkları ifadelerinizi aleyhinize kullanacaktır.

KAYBETMEYİN! Mümkün olan en kısa zamanda bir bisiklet kazası avukatı ile konuşun

Bizi Farklı Kılan Ne?

Bizi diğer Philadelphia bisiklet kazası avukatlarından ayıran nedir? Avukat Jonathan Marx son 30 yıldır her hafta sonu Philadelphia, Motgomery ve Delaware bölgelerinde hırslı bir bisikletçi. KaplunMarx’ın ortağı olarak Jonathan bisikletçilik ve bisiklet hukuku konusundaki bilgisini ve en iyi dava avukatı olarak duruşma/dava yeteneklerini  sizin en yüksek tazminatı almaniz için kullanıyor. Philadelphia ve çevresindeki bisiklet hukuku bilgileri için Büyük Philadelphia Bisiklet Koalisyonu sayfasını inceleyiniz. KaplunMarx’daki Philadelphia Bisiklet Kazası avukatları meselenizin her aşamasında sizinle birlikte olacaktır.

 • Bisiklet kazası mağdurlarını agresif olarak temsil ediyoruz.
 • Bisiklet kazanızı tamamen araştıracak, kaza mahalline gidecek, polis raporlarını temin edecek ve gereği halinde bisiklet kazasını yeniden canlandıracağız.
 • Basit sırt ağrısından, kemik kırıkları, beyin hasarı ve ölüme kadar zararlarınızın değerlendirilmesi.
 • Avukatlarımız bisiklet ve bisiklet hukuku konusunda engin bilgiye sahiptir.
 • En büyük sigorta şirketlerine karşı mücadele konusunda büyük tecrübeye sahibiz.
 • Bisiklet kazanız dolayısıyla en fazla parayı almak için çok çalışacağız.

Mahkeme’de veya müzakere neticesi mahkeme dışı uzlaşma/anlaşma sonucu tazminat alınabilir. Philadelphia kaza talepleri bazen mahkeme dışı uzlaşma ile sonuçlanabiliyor, ama dava/duruşma avukatları olarak biz her zaman, talebinizi en iyi müzakere edebilme imkanı verebilecek, mahkemeye gitmeye hazırız. Sigorta şirketleri her zaman mağdurları hakettiklerinden az tazminatı kabul etmeye zorluyorlar, ifadeniz kayıt altına alındıktan veya talebinizde uzlaştıktan sonra değiştirmeniz mümkün olmaz.

Neden Sizin İçin Doğru Hukuk Firmasıyız:

 1. Kişisel Servis Avukatınızla görüşün, yardımcısıyla değil; Her zaman şahsen davanızla ilgili konuşmak ve sorularınızı cevaplamak için buradayız.
 2. Bilgi –  KaplanMarx’daki Kişisel Zarar Tazminat Avukatları engin hukuk ve her türlü sigorta şirketleri kurnazlıkları bilgisine sahiptir, davanızda en fazla parayı almak için tecrübemizi kullanıyoruz.
 3. Sonuçlar  – KaplunMarx’daki avukatlar olarak kişisel zarar tazminat müvekkillerimiz için Milyonlarca $$$  kazandık, sonuç olarak kaza mağduru müvekkillerimiz için en fazla parayı almak peşindeyiz, müvekillerimizin hakkımızda söylediklerini kendiniz inceleyebilirsiniz.

Pennsylvania and New Jersey’deki bisiklet kazası mağdurlarına  24/7 yardım ediyoruz, size yardım için her zaman buradayız.

İletişim detayları için burayı tıklayınız

KaplunMarx Philadelphia Kişisel Zarar Tazminat Avukatları