Philadelphia araba kazası avukatı

Araba kazaları Philadelphia’da en yaygın ve sık yaralanma sebebi ve hayatınızı anında değiştirip, sizi yüksek tedavi ve hastahane masrafları ile ya da sevdiğiniz birini kaybetmenin acısıyla bırakabilir. Kaza, aynı zamanda çalışamayacak duruma gelmeniz halinde ya da ailenize bakan birinin yaralanması ve ölümü sebebiyle, çok ciddi parasal sorunlar yaratabilir.

Kaza mağdurları, beyin sarsıntısı, acı ve ızdırap zararları, iş ve gelir kaybı ve çok büyük tıbbi tedavi masrafları gibi,araba kazası yaralanmalarının korkunç sonuçları ile başetmek zorunda kalırlar.  Ayrıca sigorta şirketleri sizi kazadan sonra durmaksızın arayacaklardır. Bütün bu süreç  kafa karıştırıcı, komplike, zaman alıcı ve pahalı olabilir.

Tipik Sorular

Tıbbi tedavi masraflarını kim ödeyecek?

Arabamın tamir masraflarını kim ödeyecek?

Tam ya da sınırlı tazminat sigortası?

Sigortasız ya da eksik sigortalı sürücü?

Bu sorular bizim hergün cevapladığımız sorular. Siz asıl odaklanmanız gereken sağlığınıza odaklanırken, biz kazayı araştıracak, sizin adınıza sigorta şirketleri ile görüşecek ve tıbbi tedavi faturalarınızı ve seçeneklerinizi organize edeceğiz.

*** Sınırlı tazminat sigortasından mı endişe ediyorsunuz? Sınırlı tazminat sigortası davalarını kazanıyoruz. Nasıl mı? BURAYA TIKLAYIN ***.

Bırakın KaplanMarx yardım etsin, ve unutmayın davanızı kazanıncaya kadar HİÇ BİR ŞEY ÖDEMEYECEKSİNİZ.

Haklarınızı Koruyun

Araba kazasindan sonra,  ilgili bir çok sigorta şirketinin telefonlarıyla karşılacaksınız. İddianızı maksimize etmenizi temin etmek için,  önce bir avukatla konuşmadan sigorta şirketleriyle görüşmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.  Sizin sigorta şirketiniz olsun ya da olmasın, sigorta şirketi her zaman kendi yararına çalışacaktır; bisiklet kazasından sonra insanlar çoğunlukla şaşkınlık içinde ve savunmaları düşük ve avantaj sağlanabilecek durumdadır, sigorta şirketleri de bunu biliyorlar.

Araba kazasından sonra Sigorta Şirketinize asla hiçbir şey söylemeyin ve hiç bir belge imzalamayın.  HER ZAMAN İLK ÖNCE BİR AVUKATLA KONUŞUN!!

Hangi Haklara Sahipsiniz?

Siz ya da sevdiginiz biri Philadelphia’da araba kazasında yaralanırsa aşağıdaki parasal tazminatları almaya hak kazanabilirsiniz.

 • Bütün tıbbi masraflar; acil ve devam eden tedavi masrafları
 • Ücret kaybı; kaza sebebiyle işten ayrı kalınan zaman için.
 • Para kazanma kapasitesinde meydana gelen azalma; bisiklet kazası sebebiyle çalışabilme imkanınızı kısıtlayan sebeplerle
 • Acı ve ızdırap zararları; fiziksel ve duygusal sıkıntılar.
 • Ölüme Sebebiyet tazminatı cenaze masrafları ve ücret kaybına ek olarak kaybedilen maddi ve manevi destek için tazminatı da içerebilir.

Avukatınız olarak, KaplunMarx , sigorta şirketlerine karşı mücadelenizi verecek ve gerek mahkeme’de gerek mahkeme dışı MÜMKÜN OLAN EN YÜKSEK TAZMİNATI almanızı temin edecektir.

Araba Kazasından Ne Kadar Zaman Sonra Avukatı Aramalısınız?

İşin basit gerçeği, araba kazasından sonra zaman sizin düşmanınız.  Tekerlek izleri gibi kaza mahallindeki deliller zamanla silinebilir, kaza mahallindeki varsa videoların üstüne yeni kayıtlar yapılabilir veya video kayıtları bulunamayabilir, şahitler olayları unutabilir veya şahitleri bulmak mümkün olmayabilir, ve sigorta şirketleri her zaman kayıt altına aldıkları ifadelerinizi aleyhinize kullanacaktır.

KAYBETMEYİN! Mümkün olan en kısa zamanda bir avukat ile konuşun

Sizin İçin Ne Yapacağız?

Araba kazasından sonra bilgili ve davanızla kendi meselesi gibi ilgilenecek bir avukat bulmak son derece önemli. KaplunMarx’da aşağıdaki durumlarda kazalarda yaralanmış mağdurları temsil etme konusunda engin tecrübemiz var:

 • Araba kazaları
 • Bisiklet kazaları
 • Otobüs kazaları
 • Motorbisiklet kazaları
 • Yaya kazaları
 • Kamyon kazaları

Araba kazası avukatlarımız işlemlerin her aşamasında yanınızda olacaktır. Kazayı araştırmanıza yardımcı olacak, şahitlerle görüşecek ve telefon kayıtları gibi davanıza yardımcı olacak delilleri mahkemeye getirecektir. Kaza dolayısıyla uğradığınız zararı tazmin için, davalinin dikkatsiz araba kullandığını ve size zarar veren kazaya sebebiyet verdiğini ispatlamak mecburiyetindesiniz. Davanızı zorlayıcı yaparak diğer sürücünün sorumlu olduğu bir dava için size yardım edeceğiz.

Bazı durumlarda potensiyel olarak sorumlu olabilecek birden fazla davalı olabilir. Örneğin, arabanızın hava yastığı veya diğer parçaları arıza yapmış ve yaralanmanıza ve kazaya sebebiyet vermiş olabilir, bu hallerde hem kazaya sebebiyet veren sürücüyü hem de arabanın üreticisini dava etme imkanı olabilir. Eğer kazaya bir kamyon sebebiyet vermişse, bu durumda hem sürücüyü hem de sirketini dava edebilirsiniz.

Neden Sizin İçin Doğru Hukuk Firmasıyız:

 1. Kişisel Servis – Avukatınızla görüşün, yardımcısıyla değil; Her zaman şahsen davanızla ilgili konuşmak ve sorularınızı cevaplamak için buradayız.
 2. Bilgi –  KaplanMarx’daki Kişisel Zarar Tazminat Avukatları engin hukuk ve her türlü sigorta şirketleri kurnazlıkları bilgisine sahiptir, davanızda en fazla parayı almak için tecrübemizi kullanıyoruz.
 3. Sonuçlar  – KaplunMarx’daki avukatlar olarak kişisel zarar tazminat müvekkillerimiz için   Milyonlarca $$$ kazandık, sonuç olarak kaza mağduru müvekkillerimiz için en fazla parayı almak peşindeyiz, müvekillerimizin hakkımızda söylediklerini kendiniz inceleyebilirsiniz.

Pennsylvania and New Jersey’deki araba kazası mağdurlarına  24/7 yardım ediyoruz, size yardım için her zaman buradayız.

İletişim detayları için burayı tıklayınız

KaplunMarx Philadelphia Kişisel Zarar Tazminat Avukatları