Her Dava Kişiseldir

KaplunMarx avukatları azimli bir ekiptir ve bu ekibin başında işine motive olmuş ve hırslı iki avukat olan Ted Kaplun ve Jonathan Marx bulunmaktadır. Hukuk firmamız yaralanan kişilere kişisel yaralanma davalarından maksimum kazancı sağlama koşunda yardım etmeye odaklanmıştır. Bizim firmamızda asla herhangi bir dava numarası gibi muamele görmeyeceksiniz. Biz sürecin her bir adımı boyunca sizin yanınızda olacak kişisel yaralanma avukatlarıyız, çünkü bizim için her dava kişiseldir.

 • Müvekkillerimiz için mahkemede maksimum $ ödemesi
 • Müvekkillerimiz için mahkeme dışı anlaşmalarda maksimum $ ödemesi

Biz ayrıca Ceza Savunması Hukuku ile çalışmaktayız ve her bir davada müvekkillerimizin çıkarını yürekten sahipleniyoruz. Bu sebeple tüm Kişisel Yaralanma davaları ‘kazanmak yoksa, ödeme de yok’ temeli üzerinedir ve hiçbir gizli temsil ücreti olmaması ve her bir müvekkil için ücretsiz başlangıç danışmanlığı ilkesine sahibiz.

KaplunMarx size nelerin teminatını verir

 • Ne zaman ihtiyacınız olursa uygun durumda olacak bir avukatın kişisel ilgisi
 • Başlangıçtan bitişe, birinci sınıf yasal temsil
 • Davanız için mümkün olan en iyi sonuç

Sonuçlar Gerçekten Önemli Olduğunda: KaplunMarx

Dava vekilleri Ted Kaplun ve Jonathan D. Marx 25 yılın üzerinde tecrübeye sahiptirler ve yüzlerce sanığa kişisel yaralanma ve adalet konusunda milyonlarca dolar kazandırdılar.

Müvekkillerimiz Bizim İşimizdir

KaplunMarx avukatları Avvo.com üzerinde kişisel yaralanma ve ceza hukuku konusunda 10.0 tam puan almışlardır ve ayrıca Pennsylvania ve New Jersey’deki prestijli National Trial Lawyers (Ulusal Dava Avukatları) üyeleridirler. Hukuk firmamız BBB Accredited Business onaylıdır, A notu almış ve her bir müvekkile kendisini adayarak hizmet sunmaktadır. Bu övgüler her ne kadar harika olsa da, hikâyemizin sadece küçük bir kısmını içermektedirler; biz en çok müvekkil yorumları ve dava sonuçlarımızdan gurur duymaktayız. İster kişisel yaralanma davasından mümkün olan en yüksek ücreti kazanmak olsun, isterse de ceza hukuku sanığının özgürlüğünü savunmak olsun, amacımız basittir – size kriz zamnında kendimizin veya ailemizin yanında isteyeceği avukatlık hizmetini sunmak.

                    

Sizin Haklarınız için Mücadele Edecek Kişisel Yaralanma Avukatları

Bir kaza sonrasında müvekkillerimizin şu şekilde 1001 tane sorusu olmaktadır:

 • Hastane masraflarımı kim ödeyecek?
 • Sigorta şirketleri durmadan aramakta ve ne söyleyeceğimi bilmiyorum?
 • Haklarım nelerdir?
 • Ne kadar tazminat alacağım?
 • Sınırlı haksız fiil iddiamı nasıl etkiler?
 • Güvenlik kamerası kayıtlarına erişebilir miyim?

Kriz zamanlarında bu soruların cevapları için KaplunMarx’a gelebilirsiniz ve biz size iyileşme süreci boyunca yardımcı olacak ve tam tazminat almanızı sağlayacağız.

Eğer yaralandıysanız, büyük sigorta şirketlerinden korkmayan ve en karmaşık kişisel yaralanma davalarından korkmayan bir hukuk firmasına ihtiyaç duyacaksınız – ki bizim firmamızda bu yönüyle bilinir.

Size Söz Veriyoruz

 • Kişisel yaralanma ve sigorta endüstrisi konusunda bilgili bir avukat.
 • İyileşmeniz için mümkün olan en yüksek miktarda parayı dava veya dava dışı anlaşma yoluyla kazandıracak durmaksızın çalışacak bir avukat.
 • Kişisel yaralanma davanızda bilgi edinebilecek bir avukat.
 • Biz her bir kişisel yaralanma davasını özenle seçiyoruz, böylece her bir davaya maksimum önemi gösterip, mümkün olan en iyi sonucu alabilmekteyiz

Unutmayın, size paranızı kazandırmadıkça, ASLA BİR ÜCRET YOK – eğer size par kazandıramazsak ücretiniz SIFIR olacaktır. Her ne kadar çoğu davamız Philadelphia’dan gelmiş olsa da, avukatlarımız Pennsylvania eyaleti boyunca ve New Jersey’de de çalışmaktadır – böylece eğer siz veya bir sevdiğiniz PA veya NJ’de dikkatsizlik veya ihmal sonucu yaralanırsa, biz size yardımcı olabiliriz.

Kişisel Kaza mağdurlarına Pennsylvania ve New Jersey boyunca 7/24 yardım ediyoruz.

Biz her zaman yardıma hazırız.

KAPLUNMARX: Eğer Müvekkillerimizin Kazanma Şansı VARSA, KAZANIRLAR.