10.0 Puan Almış Philadelphia SEPTA Otobüs Kazası Avukatı

/10.0 Puan Almış Philadelphia SEPTA Otobüs Kazası Avukatı
10.0 Puan Almış Philadelphia SEPTA Otobüs Kazası Avukatı2015-09-07T15:16:42+00:00

10.0 Puan Almış Philadelphia SEPTA Otobüs Kazası Avukatı

SEPTA, Philadelphia toplu taşıma sisteminin önemli bir parçasıdır. Eğer SEPTA otobüs kazasında yaralanmış bir yolcu, başka bir aracın sürücüsü, bisiklet sürücüsü veya yaya iseniz, SEPTA nasıl mücadele edileceğinin inceliklerini bilen bir hukuk firmasına ihtiyacınız vardır. KaplunMarx Philadelphia SEPTA otobüs kazası avukatları, SEPTA’ya karşı geniş bir tecrübeye ve mağdurlar için mümkün olan en yüksek tazminatı alma deneyimine sahiptirler.

rsz_4018638551_e94a16da72_b

Eğer Bir SEPTA Kazasına Karışırsanız Neler Yapmanız Gerekir

Bir SEPTA kazası durumunda panik halinde olan birçok kişi bulunmaktadır – sakin olun! Aşağıdaki öneriler size bu travmatik deneyimin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır:

 • İlk ve en önemli olarak tıbbi yardım alın,
 • SEPTA sürücüsünden sakatlanmaları bildirmek için form isteyin,
 • Eğer olay yerine polis gelirse, DC numaralarına bakın,
 • Edinebildiğiniz tüm bilgileri edinin, bunların içinde SEPTA sürücüsünün ismi ve/veya kazaya karışan diğer araçların plaka numaraları yer almaktadır,
 • Kazaya tanık olanların isimlerini, numaralarını ve adreslerini alın,
 • Hangi rotada yer aldığınızı, zamanı, otobüs numarasını ve kaza yerini not edin,
 • Olay yerinin fotoğraflarını çekin,
 • Tüm sakatlıklarınızı Acil Servis görevlisine ve/veya doktorunuza bildirin.

Tüm bu bilgiler SEPTA Otobüs Kazası Avukatınızın sizi en iyi şekilde temsil etmesine yardımcı olacaktır.

KaplunMarx’ın size yardım etmesine izin verin ve unutmayın, biz davanızı kazanana kadar ÖDEME YAPMANIZA GEREK YOKTUR

Diğer Otobüs Kazaları

Her ne kadar SEPTA Philadelphia’daki en yaygın taşıyıcı olsa da, Greyhound, Mega Bus, okul otobüsleri ve benzeri diğer otobüs firmaları Pennsylvania ve New Jersey bölgesinde hizmet vermektedirler – KaplunMarx bu otobüs kazalarıyla da ilgilenmektedir. Bu otobüsler aşırı yük ve hızlanma sebebiyle ciddi yaralanmalara sebep olabilmekte ve hayat şartlarını zorlayan, iş kaybına, gelir kaybına ve yüksek hastane masraflarına yol açan sonuçlara yol açabilmektedirler.

 

Haklarınız Nelerdir?

Bu gerçekten birçok faktöre bağlıdır, bunların içinde suçlu olan kişi, yaralanmalarınızın derecesi ve kime karşı yasal işlem uygulayabileceğiniz (ve devletin yargı muafiyetinin olup olmadığı) yer almaktadır. SEPTA kazası oluşabilecek zararlardan bazıları şunları içerebilir:

 • Devamlı ve acil tedavinin tüm masrafları
 • Kaza sonucu iş kaybı sebebiyle oluşan gelir kaybı
 • Bisiklet kazası oluşan iş kabiliyeti sınırlamaları sebepli potansiyel gelir kaybında azalma
 • Duygusal olduğu kadar fiziksel zararların yol açtığı ağrı ve acılar
 • İhmal sonucu ölüm tazminatı eş kaybının yanı sıra cenaze masraflarını ve gelir kaybını da içerebilir.

KAYBETMEYİN. Mümkün olan en kısa sürede bir avukatla konuşun

Philadelphia ve çevresinde SEPTA otobüs, tramvay, metro ve bölgesel tren hatlarını işletmektedir – bu da her gün SEPTA’yı kullanan birçok kişi olduğu anlamına gelmektedir. Genel olarak, bu güvenli bir ulaşım türüdür, fakat yine de kazalar yaşanabilmektedir. İşte bu durumda haklarınızı korumak için SEPTA otobüs kazası avukatına (veya SEPTA tren kazası avukatına) ihtiyaç duyarsınız.

Bir otobüs kazası sonrasında sigorta şirketine bir şey SÖYLEMEYİN ve herhangi bir şeyi İMZALAMAYIN. HER ZAMAN İLK OLARAK AVUKATINIZLA KONUŞUN!

Otobüs Kazası Davalarını Nasıl Kazanıyoruz

Bir otobüs kazasını kazanmak için en önemli faktör ihmalin ispatıdır. Bununla ifade edilmek istenen şey otobüsün size zarar vermeye sebep olacak şekilde ihmalkâr olduğunu göstermektir. İhmalkârlığı güvenlik kurallarının ihlalini göstererek veya sürüş anındaki kabul edilemez dikkatsizliği belirleyerek gösterebilirsiniz.

Otobüs şoförü kaza sırasında ihmalkâr olabilir, bu da sürücüyü ve onu göreve getiren kurumu potansiyel olarak kaybınızın sorumlusu yapabilir. Otobüs şoförünün dışındaki kişilerde sakatlanmanızda potansiyel olarak sorumluluk sahibi olabilirler. Eğer başka bir araç otobüsünüze çarpar ve kazaya sebep olursa, söz konusu aracın sürücüsüne zararlarınızın tazmini için dava açabilirsiniz. Eğer otobüs veya trenin parçalarında sorun varsa, aracın üreticisi kayıpların tazmininden sorumlu tutulabilir.

Tıbbi yardım aldıktan sonra yapacağınız en önemli konuşma KaplunMarx hukuk firması otobüs kazasına yapacağınız aramadır – otobüs kazası davalarını kazanmak için ne yapılması gerektiğini biz biliriz.

Dava vekiliniz olarak, KaplunMarx toplu taşıma şirketlerine karşı sizin yanınızda savaşacak ve mahkemeden mümkün olan en yüksek ödemeyi almanızı sağlayacaktır.

 

Sizin için Ne Yapacağız?

Kaza sonrasında, bilgili ve işine hakim bir kaza avukatı bulmak önemlidir. KaplunMarx’ta çok çeşitli motorlu araç kazasında sakatlanmış birçok müvekkilimizi temsil deneyimine sahibiz, bunlardan bazıları:

Bizim otobüs kazası avukatlarımız bu sürecin her aşamasında yanınızdadırlar. Size kazanın sebebini araştırmada, tanıklarla görüşmede ve örneğin telefon kayıtları gibi delilleri toplamada yardımcı olarak davanızı kazanmanızı sağlayacağız.

Neden Sizin için Doğru Hukuk Firmasıyız:

 

 • Kişisel Hizmet – Avukatınızla konuşan, bir asistanla değil; biz her zaman kişisel olarak davanızın üzerinden geçmeye ve tüm sorularınızı cevaplamaya hazırız.
 • Bilgi – KaplunMarx Kişisel Yaralanma Avukatları yasa hakkında ve sigorta şirketlerinin kandırmacalarına dair geniş bilgiye sahiptir, deneyimimizi davanızdan mümkün olan en fazla miktar parayı alabilmeniz için kullanmaktayız.

 

Otobüs Kazası mağdurlarına Pennsylvania ve New Jersey boyunca 7/24 yardımcı oluyoruz, biz her zaman yardım için yanınızdayız.